Už jedu...

Kovovýroba

Kovovýroba v Dopravním podniku Karlovy Vary, a. s. je zaměřena převážně na produkty související s dopravou. Vyrábí se tu zastávkové přístřešky, označníky zastávek, dopravní značky a reklamní tabule. Dále si zde můžete objednat výrobu nových kovových vrat, případně renovaci vašich vrat stávajících.

Zastávkové přístřešky

Kostru zastávkových přístřešků tvoří ocelové tenkostěnné profily Jäkl s navařenými patkami. Ty jsou ukotveny do připravených základen. Nosnou konstrukci vyplňuje materiál makrolon (tepelně izolační komůrkový materiál vhodný pro zasklívání a zastřešování) nebo bezpečnostní lepené sklo Stratobel. Z těchto materiálů je vyráběna i střecha zastávkových přístřešků. Propouští světlo a dobře se udržuje. Povrchová úprava konstrukce je provedena akrylátovou barvou. Barevné odstíny přístřešků se liší dle přání zákazníka.

Technické parametry zastávkových přístřešků
Rozměry trojité zastávky 4200mm x 1700mm x 2450mm
Materiál střecha makrolon o síle 10mm
Nosná konstrukce jäkl 100mmm x 60mm x 3mm
Výplně pro jednu zastávku

boky - makrolon 10mm 2x (2100mm x 1250mm)
zadní stěna - makrolon 10mm (2100mm x 3120mm)
(lze nahradit i tvrzeným sklem - dělené)

Označníky zastávek

Konstrukci označníků zastávek tvoří pozinkované trubky o průměru 2". Deska označníku je plechová. Barevné provedení označníků se liší dle přání zákazníka. Jízdní řády jsou pak lepeny na bílý plast, který je zakryt 4 mm tenkou plexi deskou. Název zastávky můžete doplnit pomocí foliopísma.

Reklamní tabule a dopravní značky

Nosná konstrukce reklamních panelů a dopravních značek je vyráběna, dle zatížení, z ploché oceli nebo ocelových tenkostěnných profilů Jäkl. Tabule určené pro polep reklamou jsou z plastu nebo plechu. Můžete si vybrat plech pozinkovaný i lakovaný.

Vrata

Výroba vrat probíhá na zakázku dle přání zákazníka. Dutiny vrat jsou ošetřeny proti korozi protikorozním nástřikem. Vrata lze montovat do starých i nových rámů. Pro výplň námi vyráběných vrat používáme makrolon (tepelně izolační komůrkový materiál vhodný pro zasklívání a zastřešování). Tento materiál propouští světlo a lze jej použít i pro výplně starších vrat. Dle vašeho přání vyrobíme vrata zateplená polystyrenem, palubkami apod. Povrch vrat upravujeme nátěrem.

Technické parametry vrat
Nosná konstrukce jäkl 80mm x 40mm (dle rozměrů vrat)
Materiál výplň makrolon o síle 10 nebo 16mm

Máte dotaz?

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv ...