Už jedu...

Informace pro cestující v Karlových Varech

Jízdné a předplatné MHD

Jízdné a předplatné v městské hromadné dopravě

Městská hromadná doprava (MHD) je nejen efektivním způsobem dopravy, ale také často cenově dostupnou variantou pro obyvatele a návštěvníky města. Jízdné a předplatné MHD nabízejí různé možnosti, které umožňují pohodlné a rychlé cestování po městě.

Jízdné

Jízdné v MHD můžete zaplatit buď pomocí bezkontaktních karet, mobilních aplikací Vary Virtual nebo v hotovosti při nástupu do vozidla u řidiče za zvýšenou cenu. 

Předplatné

Předplatné MHD je výhodnou možností pro ty, kteří často využívají městskou hromadnou dopravu. Předplatné nabízíme ve variantě na jeden měsíc, čtvrtletí nebo i rok. Znamená to pro vás snížení nákladů na dopravu a větší flexibilitu při plánování cest.

Jízdní řády a vyhledání spojení

Pokud hledáte spojení nebo se chcete seznámit s jízdními řády, naše služby vám pomohou s pohodlnou navigací v městské hromadné dopravě (MHD).

Jízdní řády

Naše jízdní řády jsou snadno dostupné online na webu, v aplikaci Vary Virtual nebo v tištěné formě na zastávkách. V nich najdete informace o časech odjezdů a příjezdů jednotlivých spojů, stejně jako o trasách a zastávkách.

Vyhledání spojení

Pokud potřebujete najít konkrétní spojení, můžete využít naši online službu pro vyhledání spojení. Stačí zadat počáteční a cílovou zastávku a vyhledávač vám rychle zobrazí nejlepší možnosti spojení v souladu s aktuálními jízdními řády.

Máte dotaz?

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv ...