Tematické zájezdy dopravního podniku
Potřebuji jízdenku

Potřebuji jízdenku

platební kartou, mobilní aplikací MOJE DPKV
Chci časovou jízdenku

Chci časovou jízdenku

na mojí Karlovarské kartě
Chci lanovkou

Chci lanovkou

na rozhlednu a do restaurace

Tematické zájezdy dopravního podniku

18.6.2019Dopravní podnik Karlovy Vary v letošním roce začal pořádat tematické zájezdy především pro rodiny s dětmi. Jak se v prvních měsících ukázalo, zájezdy mají velice pozitivní reakci od účastníků, z tohoto důvodu rozšiřuje tedy DPKV jejich nabídku o nové destinace. Primární zacílení je na zábavní parky, ZOO a další rodinné vyžití. Vybírají se zajímavé destinace především v Německu a v Čechách.

Na tyto zájezdy je vypravován nejnovější moderní autobus s profesionálním řidičem, společně s delegátkou, která se stará o pohodlí cestujících a na místě pomůže s organizací a různorodými potřebami našich účastníků zájezdů.

DPKV klade důraz na bezpečnost a komfort účastníků zájezdů, což splňuje nový zájezdový autobus značky MAN Lion’s Coach, který DPKV pořídil v letošním květnu a pokračuje tak v obměně vozového parku.

Kdo jednou vstoupil do nového zájezdového autobusu MAN Lion’s Coach, již ví, že dovolená zde začíná právě při nástupu. Zde vládne moderní, příjemné prostředí díky interiéru, který nadchne jak technicky, tak i vizuálně. Jeho vzhled a jeho výbava jsou tak sebevědomé a elegantní jako přesvědčivé a funkční. V interiéru se o pohodlí cestujících starají komfortní ergonomická sedadla a v letních měsících výkonná klimatizace. Provedení prostoru pro cestující se vyznačuje vysoce kvalitními materiály a excelentním dílenským zpracováním. Cestující mají k dispozici objemné odkládací prostory a servisní sady s lampičkami na čtení, nastavitelnými ventilátory a reproduktory. Nechybí ani LCD obrazovky, toaleta, lednička a kávovar.

Přehled nejbližších pořádaných zájezdů http://www.dpkv.cz/cms/nabidka-zajezdu

***

Aktuálně

.....
Cena nafty a adBlue:
Diesel 29.60 Kč
adBlue 17.30 Kč

Novinky emailem

Vložte svůj email a budete informování o událostech a slevách v karlovarské hromadné dopravě.
*

> odběr novinek může být kdykoli zrušen.
Karlovy VarySdružení dopravních podniků