Zaměstnavatel regionu 2021 do 500 zaměstnanců
Potřebuji jízdenku

Potřebuji jízdenku

platební kartou, mobilní aplikací Vary Virtual
Chci časovou jízdenku

Chci časovou jízdenku

na mojí Karlovarské kartě
Chci lanovkou

Chci lanovkou

na rozhlednu a do restaurace

Zaměstnavatel regionu 2021 do 500 zaměstnanců

5.10.2021Získali jsme prestižní ocenění
V letošním kole celostátní soutěže Sodexo Zaměstnavatel regionu 2021 se náš podnik umístil na 1. místě v Karlovarském kraji v kategorii do 500 zaměstnanců.
Soutěž vyhlašuje obecně prospěšná společnost Klub zaměstnavatelů a přihlášené firmy jsou hodnoceny podle mezinárodně uznávané metodiky Saratoga, podle níž výsledky připravuje odborný garant Price Waterhouse Coopers.
„Velmi mne toto uznání práce našeho DPKV potěšilo. Jedná se o výborný výsledek a skvělé fungování, které management a představenstvo v DPKV odvádí. Vzhledem k velké konkurenci ze soukromého sektoru v této soutěži mne ocenění těší dvojnásob“, sdělil první náměstek primátorky Tomáš Trtek.
„Rok 2020 byl pro nás velmi náročný a v historii naší společnosti v podstatě neměl obdoby. Díky strategickému plánu rozvoje a dle vize naší společnosti jsme však i v této nelehké době dokázali postupovat koncepčně. Přistoupili jsme k celé řádě opatření, a i nadále jsme kladli důraz na rozvoj investic, zrychlení digitalizace a procesů s ní spojených. Výjimečná situace si žádala výjimečná řešení a samozřejmě optimalizaci nákladů a mnohá další opatření“, uvádí k získání ocenění Jiří Vaněček, předseda představenstva.
„Management společně s představenstvem, za podpory našeho jediného akcionáře, tedy Statutárního města Karlovy Vary, dokázal tyto výše uvedené cíle realizovat a naplnit. Bez dennodenní motivace a pracovního nasazení všech našich zaměstnanců by nic z toho nebylo možné. A všem za to patří můj obrovský dík. Podařilo se nám semknout a čelit této nelehké výzvě, díky které jsme naši společnost posunuli tím správným směrem. Ani toto nelehké období nám však nemohlo zabránit pokračovat v rozvoji toho nejcennějšího, co ve společnosti máme, naších zaměstnanců. Jsem přesvědčen, že právě díky nim se nám podařilo překonat mnohé nástrahy a zajistit nepřetržité a bezchybné fungování společnosti. Současně jsem velice rád, že se nám podařilo zachovat veškerá pracovní míst. Pevně věřím, že strategie a vize, které jsme si pro rozvoj naší společnosti vytyčili, se nám i v budoucnu osvědčí stejně jako nyní“, řekl k ocenění Lukáš Siřínek, místopředseda představenstva.
V kategorii do 5000 zaměstnanců získaly toto prestižní ocenění v rámci Karlovarského a Plzeňského kraje společnosti Mattoni 1873, a.s. a Plzeňský prazdroj, a.s.
***

Aktuálně

.....
Cena nafty a adBlue:
Diesel 34.90 Kč
adBlue 19.30 Kč

Novinky emailem

Vložte svůj email a budete informování o událostech a slevách v karlovarské hromadné dopravě.
*

> odběr novinek může být kdykoli zrušen.
Karlovy VarySdružení dopravních podniků