Dopravní podnik Karlovy Vary věnoval "volné jízdenky" pro pr
Potřebuji jízdenku

Potřebuji jízdenku

platební kartou, mobilní aplikací Vary Virtual
Chci časovou jízdenku

Chci časovou jízdenku

na mojí Karlovarské kartě
Chci lanovkou

Chci lanovkou

na rozhlednu a do restaurace

Dopravní podnik Karlovy Vary věnoval "volné jízdenky" pro pr

15.7.2020Dopravní podnik Karlovy Vary věnoval "volné jízdenky" pro první linii
Připojili jsme se k veřejnému uznání zaměstnancům IZS v první linii v Karlovarském kraji. Jako poděkování jsme připravili 2.250 ks volných jízdenek na lanovou dráhu Diana a 1.700 ks jízdenek na vyhlídkový autovláček, speciálně určené pro pracovníky v tzv. " první linii“ (zdravotníky, hasiče, policisty atd.).
Slavnostního předání se za Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. zúčastnil předseda představenstva Jiří Vaněček a za Karlovarský kraj náměstek hejtmana Martin Hurajčík.
"Vyjádření uznání za jejich obětavost a nasazení v době krize COVID – 19 se snad ani nedá slovy, nikdo z nás si asi neumí představit, čím si museli projít. Doufáme, že se nám podaří zpříjemnit nějaké odpoledne výletem s naším podnikem a přispět tak k zaslouženému oddechu všem pracovníkům IZS. Zároveň děkujeme Karlovarskému kraji za zajištění logistiky předání a zajištění celé akce" uvedl předseda představenstva Vaněček.
“Děkujeme Dopravnímu podniku Karlovy Vary za toto gesto a rozdělíme jízdenky zdravotníkům v nemocnicích, sociálním pracovníkům, záchranářům, hasičům, policistům a všem dalším, kteří se podíleli na řešení koronavirové krize", uvedl náměstek hejtmana Martin Hurajčík.
DĚKUJEME
***

Aktuálně

.....
Cena nafty a adBlue:
Diesel 31.00 Kč
adBlue 17.30 Kč

Novinky emailem

Vložte svůj email a budete informování o událostech a slevách v karlovarské hromadné dopravě.
*

> odběr novinek může být kdykoli zrušen.
Karlovy VarySdružení dopravních podniků