Současnost DPKV
Potřebuji jízdenku

Potřebuji jízdenku

platební kartou, mobilní aplikací Vary Virtual
Chci časovou jízdenku

Chci časovou jízdenku

na mojí Karlovarské kartě
Chci lanovkou

Chci lanovkou

na rozhlednu a do restaurace

Současnost DPKV


Dopravní podnik města Karlovy Vary byl poprvé založen 1. 10. 1954 a od té doby je téměř nepřetržitě provozovatelem městské hromadné dopravy v Karlových Varech. V současnosti jsou veřejnosti k dispozici autobusové linky denní a noční, zvláštní linky i linky příměstské.

Vedle autobusových linek jsou nedílnou součástí hromadné dopravy lanové dráhy, velmi specifické pro Karlovy Vary. Mají zde dlouholetou tradici a oblibu, převážně u turistických návštěvníků města. Kolejové lanovky jsou v provozu na dvou místech. První z nich spojuje Divadelní náměstí a hotel Imperial, druhá pak Grandhotel Pupp a rozhlednu Diana.Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Rádi vaše dotazy zodpovíme.

Dopravní podnik Karlovy Vary, a. s. se nezabývá pouze provozem hromadné dopravy. Veřejnosti nabízí široké spektrum dalších služeb.Služby provádí Dopravní podnik rychle, kvalitně a levně. Své stálé zákazníky si hýčká a nabízí jim řadu výhodných bonusů a slev. Staňte se i vy spokojeným zákazníkem významné společnosti Karlovarského kraje. Staňte se zákazníkem Dopravního podniku Karlovy Vary, a. s.

***

Aktuálně

.....
Cena nafty a adBlue:
Diesel 37.90 Kč
adBlue 29.90 Kč

Novinky emailem

Vložte svůj email a budete informování o událostech a slevách v karlovarské hromadné dopravě.
*

> odběr novinek může být kdykoli zrušen.
Karlovy VarySdružení dopravních podniků