Novinky
Potřebuji jízdenku

Potřebuji jízdenku

platební kartou, mobilní aplikací MOJE DPKV
Chci časovou jízdenku

Chci časovou jízdenku

na mojí Karlovarské kartě
Chci lanovkou

Chci lanovkou

na rozhlednu a do restaurace


-------------------------------------------------------------

POHLEDÁVKY Z PŘEPRAVNÍ KONTROLY

Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. se rozhodl zareagovat na situaci, při které se stále více lidí dostává do zbytečných problémů, v souvislosti s jízdou bez platného jízdního dokladu, kdy mohou být dlužné částky neúměrně zvyšovány o další náklady spojené s jejich vymáháním. Stále častěji se do těchto problémů dostávají i děti, kdy často jejich zákonný zástupce ani netuší, že jejich dítě bylo přistiženo při jízdě načerno a dluží někde peníze.

Z těchto důvodů a v souvislosti se vznikem vlastní přepravní kontroly, se Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. rozhodl otevřít lidem možnost, aby si mohli ověřit, zda nemají u naší společnosti evidovanou pohledávku. Hlavním cílem tohoto kroku spočívá v tom, aby měl každý možnost, ať si je či není vědom nějaké pohledávky z jízdy bez platného jízdního dokladu, tuto věc řešit a vyhnout se tím dalším následkům. Není v zájmu DPKV přivádět lidi do problémů, ale naopak jim otevřít co nejsnadnější cestu k řešení, které bude pro obě strany co nejpřijatelnější.

Tato možnost se týká pohledávek z přepravní kontroly od roku 2017. Starší pohledávky již nejsou v kompetenci DPKV. V praxi dotaz na pohledávku spočívá v možnosti vyplnění kontaktního formuláře na stránkách www.dpkv.cz v sekci přepravní kontrola, který po jeho vyplnění žadatel elektronicky odešle a poté bude do 10-ti pracovních dnů kontaktován naším pracovníkem, který s ním záležitost vyřídí. Osoby, které nemají k dispozici internet nebo upřednostňují osobní jednání, mohou, po předem domluveném termínu, přijít osobně na naší přepravní kontrolu na dolním nádraží. U osob mladších 15 let je osobní návštěva jejich zákonného zástupce nezbytná.

Touto možností chceme oslovit všechny, kteří mají zájem se informovat a své případné pohledávky vyřešit nebo zjistit, zda jejich dítě nemá u DPKV nějakou pohledávku evidovánu, než dojde k jejímu postoupení třetímu subjektu.

kontaktní formulář zde

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak ušetříte 5 Kč z každé jízdenky V MHD:

Nejprve si vyberte jízdenku v aplikaci MOJE DPKV a poté potvrďte úhradu prostřednictvím aplikace Masterpass by Mastercard. Jízdenku si tak můžete koupit rovnou ze svého mobilu během čekání na příští spoj a ještě přitom ušetříte.

1. Instalace aplikace MOJE DPKV

Vyhledejte aplikaci MOJE DPKV a nainstalujte ji do svého
mobilního telefonu či tabletu.

Stáhněte si aplikaci v Google play zde

Stáhněte si aplikaci v App Store zde

2. Instalace aplikace Masterpass by Mastercard

Naskenujte QR kód nebo vyhledejte v App Store nebo v Google Play aplikaci Masterpass by Mastercard
a nainstalujte ji do svého mobilního telefonu či tabletu.

Stáhněte si aplikaci v Google play zde

Stáhněte si aplikaci v App store zde

Nákup jízdenky

  • Spusťte aplikaci MOJE DPKV
  • Použijte volbu košík
  • Vyberte jízdenku
  • Potvrďte úhradu prostřednictvím Masterpass by Mastercard
  • Dále již probíhá úhrada částky prostřednictvím Masterpass by Mastercard
  • Budete přesměrováni zpět do aplikace MOJE DPKV (zobrazí se zakoupené jízdenky). Časová platnost jízdenky nastane cca 2 min. po nákupu (v aplikaci je vidět „odpočítávání času počátku platnosti“)

***

Aktuálně

.....
Cena nafty a adBlue:
Diesel 25.90 Kč
adBlue 17.30 Kč

Novinky emailem

Vložte svůj email a budete informování o událostech a slevách v karlovarské hromadné dopravě.
*

> odběr novinek může být kdykoli zrušen.
Karlovy VarySdružení dopravních podniků