přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka » Služby

Služby

Dopravní podnik Karlovy Vary, a. s. nabízí veřejnosti široké spektrum služeb spojených s dopravou. Kromě městské hromadné dopravy provozuje opravárenskou dílnu, mycí linku, lakovnu, nabízí reklamní služby, prodej pohonných hmot a další. Služby provádí rychle, kvalitně a levně.

 
Doprava

Doprava

Vedle městské hromadné dopravy provozuje Dopravní podnik dopravu příměstskou a zájezdovou. Součástí MHD Karlovy Vary jsou dvě lanové dráhy Diana a Imperiál. Veškeré potřebné informace o přepravě osob pak získáte v přepravní kanceláři.

 
 
Nákladní autodoprava

Nákladní autodoprava

Jednou z nabízených služeb Dopravního podniku v Karlových Varech je nákladní autodoprava. Zajišťována je pomocí nákladního vozidla Avia Daewoo s nosičem výměnných nástaveb. Služby nákladní autodopravy jsou poskytovány po celém Karlovarském a Plzeňském kraji.

 
 
Odtahová služba

Odtahová služba

Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. provozuje nově od 01.08.2013 odtahovou službu v areálu bývalé odtahové služby Bečvář Assistance, s.r.o. na Západní ulici 63 v Karlových Varech.

 
 
Opravárenství

Opravárenství

Dopravní podnik Karlovy Vary, a. s. disponuje opravárenskou dílnou, v níž provádí autorizovaný servis autobusů IVECO (KAROSA). Dále zde zajišťuje kompletní opravárenské a diagnostické služby všech typů vozů.

 
 
Kovovýroba

Kovovýroba

Další z činností Dopravního podniku Karlovy Vary, a. s. je kovovýroba. Zaměřena je na výrobu zastávkových přístřešků, reklamních tabulí, dopravních tabulí, označníků zastávek a na výrobu vrat.

 
 
Reklamní služby

Reklamní služby

Hledáte-li vhodné místo pro vaši reklamu, navštivte kancelář Dopravního podniku. Vaše reklama bude umístěna do vnitřních prostor autobusů formou letáků, nebo za použití foliopísma polepíme vaší reklamou autobusy MHD a příměstské dopravy. Foliový polep využíváme i pro zhotovení polepů vozidel, výloh i reklamních tabulí na zakázku.

 
 
Prodej pohonných hmot

Prodej pohonných hmot

Dopravní podnik Karlovy Vary, a. s. nabízí prodej pohonných hmot a provozních kapalin. Motorovou naftu zde pořídíte za přijatelnou nízkou cenu. Z provozních kapalin Dopravní podnik nabízí několik druhů olejů a Fridexu.

 
 
Mycí linka

Mycí linka

Mycí linka Dopravního podniku je vhodná pro všechny typy vozidel. Přijet sem můžete s osobním automobilem, s nákladním vozidlem skříňovým, s návěsem i s plachtou. Myjeme všechny autobusy včetně poschoďových a nezapomínáme ani na podvozky.

 
 
Lakovna

Lakovna

Moderní lakovna je plně vybavena na lakování všech typů vozidel. Splňuje nejpřísnější normy na ochranu životního prostředí. U jednotlivých zakázek se zásadně řídíme přáním zákazníka.

 
 
Parkoviště

Parkoviště

Dopravní podnik Karlovy Vary, a. s. provozuje většinu parkovacích ploch města. Součástí je i provozování veškerých parkovacích automatů. Pro ceny a provozní doby jednotlivých pakovacích stanovišť klikněte na podrobnosti.

 
 
Pronájmy

Pronájmy

Nabízíme také celoroční pronájmy prodejních stánků na Nábřeží Jana Palacha nebo pronájmy reklamních ploch.

 
 
Stanice měření emisí v DPKV

Stanice měření emisí v DPKV

Nabízí: Měření emisí spalovacích motorů, Elektronickou diagnostiku vozidel, Příprava vozidel na STK, Opravy autobusů KAROSA, IVECO, IRISBUS, které nesplní měření emisí

 
 
Veřejné osvětlení

Veřejné osvětlení

Zajišťuje: Údržbu a opravy veřejného osvětlení na katastrálním území města Karlovy Vary

 

Pro blížší informace o nabízených službách DPKV nás neváhejte kontaktovat.

 
 
© 2009 Dopravní podnik Karlovy Vary a.s.

Dopravní podnik Karlovy Vary, a. s.
Sportovní 656/1, 360 09 Karlovy Vary

Ústředna
353 505 311, 606 737 469
dpkv@dpkv.cz