přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka » Služby » Doprava

Doprava
městská doprava, příměstská, zájezdová

Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. zajišťuje v Karlových Varech vedle městské hromadné dopravy také dopravu příměstskou a zájezdovou. Občanům i návštěvníkům města je pak k dispozici přepravní kancelář, ve které získají veškeré jízdní doklady, potřebné pro přepravu v Karlových Varech i širším regionu.

 
Doprava

Městská hromadná doprava

V rámci městské hromadné dopravy provozuje Dopravní podnik v Karlových Varech pravidelné autobusové linky během denních i nočních hodin a dále dvě lanové dráhy, Diana a Imperial.

 
 
Příměstská doprava

Příměstská doprava

Svoji působnost v dopravě rozšířil Dopravní podnik také do přilehlých i vzdálenějších obcí formou příměstské dopravy. Provozuje několik linek příměstské doprava. Tyto linky umožňují občanům lepší dostupnost okolních obcí, např. při dojíždění za prací či za turistickými aktivitami.

 
 
Zájezdová doprava

Zájezdová doprava

Dopravní podnik nabízí také standardní, luxusní i velkokapacitní autobusy vhodné k zájezdovým účelům. Zájezdovou dopravu zajišťuje po celé České republice i do zahraničí. Neváhejte a využijte dopravních služeb Dopravního podniku za přijatelné ceny.

 
 
Lanové dráhy

Lanové dráhy

Kolejové Lanové dráhy jsou specifikem hromadné dopravy v Karlových Varech. Mají tu dlouholetou tradici i oblibu široké veřejnosti. V provozu jsou tu dvě lanové dráhy – Diana a Imperial.

 
 
Přepravní kancelář

Přepravní kancelář

Přepravní kancelář v Zeyerově ulici zajišťuje předprodej veškerých dokladů potřebných k přepravě osob městskou hromadnou dopravou. Zakoupit zde můžete jednotlivé jízdenky i krátkodobé a dlouhodobé časové jízdenky. Získáte tu aktuální jízdní řády v knižní podobě, průkazky na slevy jízdného a další.

 
 

Pro bližší informace o dopravě v Karlových Varech nás neváhejte kontaktovat. Rádi vaše dotazy zodpovíme.

 
 
© 2009 Dopravní podnik Karlovy Vary a.s.

Dopravní podnik Karlovy Vary, a. s.
Sportovní 656/1, 360 09 Karlovy Vary

Ústředna
353 505 311, 606 737 469
dpkv@dpkv.cz